Beacons, aneb digitalizujte obsah vaší tabule

Poznámky nebo kresby z konferenční tabule v digitální podobě? Představujeme vám Beacons – znovupoužitelné nálepky pro ukládání nebo sdílení veškerého obsahu z vašeho whiteboardu!

 

 

Write B

 

NALEPTE A PIŠTE

 

Umístěte Beacon nálepky do rohů vaší tabule nebo do její části, kterou chcete nascanovat. Snažte se je nalepit přesně, geometricky precizní ale být nemusíte. A to je vše! Nyní máte tabuli připravenou k psaní a sdílení veškerého obsahu s vaším týmem nebo ukládání na vámi zvolená uložiště.

 

 
 

ZDIGITALIZUJTE

 

Stáhněte si zdarma aplikaci Rocketbook pro iPhone nebo Android a nastavte si uložiště, kam chcete poznatky ze své tabule uložit. Nebo je posílejte rovnou skrze e-mail nebo iMessage! I to aplikace umí. Pokud byste si nevěděli s nastavením rady, mrkněte se ZDE.

Digitize B
Re-Launch B

 

ZNOVU POUŽIJTE

 

Potřebujete Beacons využít na další tabuli? Není problém! Jednoduše je z tabule odlepte a přilepte na místo, kde jej zrovna chcete využít. Přilnavá část je navíc vyrobena tak, že je můžete využívat znovu a znovu. V případě znečištění pak stačí trocha vody a mýdla a budou opět lepit jako nové.

 
 

SNAPCAST

 

Streamujte obsah vaší tabule v reálném čase! Díky funkci „Snapcast" můžete komukoliv na dálku zaslat unikátní URL adresu, kde se obsah tabule aktualizuje pokaždé, když jej nascanujete aplikací. Můžete tabuli tedy scanovat pravidelně sami, nebo si telefon položit opodál tak, aby kamera viděla celou tabuli a nastavit v aplikaci auto-scan na každých 5 sekund. O víc se pak nestaráte.

Snapcast B

 

  

 

Jste připraveni ke startu? Rocketbook Beacons zakoupíte ZDE.

 

 _DSC5915  _DSC5939_small