Rockebook Fusion je tady!

Rocketbook Fusion je zápisník z budoucnosti, který můžete používat donekonečna.

Rocketbook spojuje tradiční psaní rukou s digitálním světem. A díky perům Pilot FriXion lze obsah zápisníku jednoduše vymazat vlhkým hadříkem a znovu použít. Veškeré poznámky můžete naskenovat a uložit do vašich oblíbených cloudových služeb jako je Google Drive, Dropbox, Evernote, e-mail a mít je stále u sebe. 

 

A v čem se liší Rocketbook Fusion od Rocketbooku Everlast?

Rocketbook Fusion je mnohem lepší! Zápisník obsahuje sedm předepsaných šablon, které splní požadavky snad každého. Najdete v něm jednu stránku na seznam úkolů, dvě stránky týdenního plánovače, jeden list měsíčního kalendáře, stránku pro plnění cílů a také stránku na vaše nápady. Zbylé listy, které slouží vaší kreativitě, jsou jemně tečkované nebo linkované. 

 

pf-cd43f30b-451e-4562-8f37-397a7b3b63fc--fusionExecflatdotiso

 

A jak Rocketbook Fusion vypadá?

fusionExec-flat-insideCoverTasks

Jednotlivé listy Rocketbooku se už na první pohled liší od stránek běžných zápisníků. Deska Rocketbooku slouží k pojmenování vašich cílových aplikací a složek, díky kterým budou vaše poznámky vždy uspořádané.  

Do prvního listu vašeho Rocketbooku si můžete zapisovat úkoly a data, kdy mají být splněny. Při otevírání vašeho zápisníku budete mít tyto úkoly vždy na očích. 

fusionExec-flat-week Zapisujte si agendu celého týdne a poté si tento list jen naskenujte. Díky mobilní aplikaci ho můžete mít stále u sebe.  
fusionExec-flat-monthOKRs

Do měsíčního plánovače si zapisujte jen ty nejdůležitější aktivity, které vás čekají. Kalendář bude pro vás mnohem přehlednější. Naskenujte si tento list a uložte do složky s ostatními plánovači ať máte vše krásně u sebe.  

Další šablonou jsou kolonky na psaní cílů, díky kterým si jasně definujete cíle a poté už nebude těžké jich dosáhnout.

fusionExec-flat-ideasDot Poslední předtisknutá strana je pro vaše nápady. Buďte kreativní a vše si zapisujte. Bodujte si tyto projekty a dávejte jim tak prioritu před ostatními. 
fusionExec-flat-dot Rocketbook Fusion nabízí i 18 jemně tečkovaných listů, které jsou ideální na náčrtky diagramů, tabulek, kreslení a samozřejmě i na psaní. 
fusionExec-flat-lined Rocketbook Fusion nemá jenom tečkované listy, ale i linkované. Tyto zbylé stránky vám ulehčí nejen psaní poznámek.

 

 

 

Jste připraveni ke startu?

 

vybratsirocketbook

_DSC0375Fusion (hero)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení