Rockebook Fusion je tady!

Rocketbook Fusion je zápisník z budoucnosti, který můžete používat donekonečna.

Rocketbook spojuje tradiční psaní rukou s digitálním světem. A díky perům Pilot FriXion lze obsah zápisníku jednoduše vymazat vlhkým hadříkem a znovu použít. Veškeré poznámky můžete naskenovat a uložit do vašich oblíbených cloudových služeb jako je Google Drive, Dropbox, Evernote, e-mail a mít je stále u sebe. 

 

A v čem se liší Rocketbook Fusion od Rocketbooku Everlast?

Rocketbook Fusion je mnohem lepší! Zápisník obsahuje sedm předepsaných šablon, které splní požadavky snad každého. Najdete v něm jednu stránku na seznam úkolů, dvě stránky týdenního plánovače, jeden list měsíčního kalendáře, stránku pro plnění cílů a také stránku na vaše nápady. Zbylé listy, které slouží vaší kreativitě, jsou jemně tečkované nebo linkované. 

 

pf-cd43f30b-451e-4562-8f37-397a7b3b63fc--fusionExecflatdotiso

 

A jak Rocketbook Fusion vypadá?

fusionExec-flat-insideCoverTasks

Jednotlivé listy Rocketbooku se už na první pohled liší od stránek běžných zápisníků. Deska Rocketbooku slouží k pojmenování vašich cílových aplikací a složek, díky kterým budou vaše poznámky vždy uspořádané.  

Do prvního listu vašeho Rocketbooku si můžete zapisovat úkoly a data, kdy mají být splněny. Při otevírání vašeho zápisníku budete mít tyto úkoly vždy na očích. 

fusionExec-flat-week Zapisujte si agendu celého týdne a poté si tento list jen naskenujte. Díky mobilní aplikaci ho můžete mít stále u sebe.  
fusionExec-flat-monthOKRs

Do měsíčního plánovače si zapisujte jen ty nejdůležitější aktivity, které vás čekají. Kalendář bude pro vás mnohem přehlednější. Naskenujte si tento list a uložte do složky s ostatními plánovači ať máte vše krásně u sebe.  

Další šablonou jsou kolonky na psaní cílů, díky kterým si jasně definujete cíle a poté už nebude těžké jich dosáhnout.

fusionExec-flat-ideasDot Poslední předtisknutá strana je pro vaše nápady. Buďte kreativní a vše si zapisujte. Bodujte si tyto projekty a dávejte jim tak prioritu před ostatními. 
fusionExec-flat-dot Rocketbook Fusion nabízí i 18 jemně tečkovaných listů, které jsou ideální na náčrtky diagramů, tabulek, kreslení a samozřejmě i na psaní. 
fusionExec-flat-lined Rocketbook Fusion nemá jenom tečkované listy, ale i linkované. Tyto zbylé stránky vám ulehčí nejen psaní poznámek.

 

 

 

Jste připraveni ke startu?

 

vybratsirocketbook

_DSC0375Fusion (hero)