B2B

Zaujal vás Rocketbook? Chtěli byste ho připravit s vlastním potiskem jako firemní dárek? Chtěli byste je prodávat, nebo vás napadá jiná forma spolupráce? Vyplňte poptávkový formulář níže a my se vám ozveme do 24 hodin.

 

Ara 2

Pro e-shopy

Máte vlastní e-shop a myslíte, že by Rocketbook perfektně zapadal do vašeho portfolia? Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. Těšit se můžete na vysoké marže, silnou podporu i technické zabezpečení.

 

Pro kamenné prodejny

Provozujete papírnictví nebo jinou prodejnu, kde by Rocketbook dával smysl? Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. Těšit se můžete na vysoké marže, silnou podporu i technické zabezpečení.

 

Řešíte firemní dárky v období Vánoc nebo výročí? 

Připravíme pro vás speciální nabídku s vlastním brandingem, Rocketbook za vás dokonce můžeme doručit vybraným zákazníkům, třeba i s přáním nebo vlastním reklamním předmětem. Veškeré detaily samozřejmě sladíme s firemními barvami. Po kliknutí na tento odkaz získáte ukázku kalkulace vašeho Rocketbooku.  

 
Pro školy

Rocketbook je skvělým pomocníkem jak pro studenty, tak pro celou akademickou obec. Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. 

 

Na konference a eventy

Organizujete odborný seminář či konferenci pro stovky účastníků? Brandovaný Rocketbook dodá vaší akci na profesionalitě. Vyplňte formulář níže a povězte nám o své představě

 

Affiliate partneři

Máte svůj vlastní web nebo eshop? Rádi byste prodávali či propagovali Rocketbook se zajímavou provizí? Vyplňte nám poptávkový formulář a my se Vám do 24h ozveme s naším návrhem.

 

 

Napište svoji poptávku na mail: sales@fistro.cz a my se Vám ozveme do 24h.