Jak to funguje

  

Rocketbook je zápisník z budoucnosti – spojuje tradiční psaní rukou s digitálním světem. Jeho materiál je navržen tak, že v kombinaci s perem Pilot FriXion můžete své poznámky či kresby nejen přenést do některé z populárních aplikací, ale také následně vymazat a blok znovu použít. Jeden zápisník vám tak může vydržet třeba i po celý život

 

Write

NAPIŠTE

 

Zapisujte si poznámky, seznamy úkolů nebo si jen načrtněte svůj další velký projekt. Použijte některý z našich nekonečně znovupoužitelných zápisníků pro jedinečný zážitek ze psaní rukou, což vás ve skutečnosti činí chytřejšími. Spolupracovali jsme s několika experty na vývoji zápisníku z budoucnosti. Futuristická technologie zachovává autentický pocit z pera a papíru.

 

UPRAVTE

 

Zápisník Rocketbook lze znovu použít, takže můžete okamžitě přestat používat jiné papírové zápisníky a začít zachraňovat stromy. Stránky Rocketbooku v kombinaci s psacími potřebami řady Pilot FriXion dělají doslova zázraky, stránky vašeho Everlastu bez problému otřete vodou a hadříkem.

Wipe
Organize

PROPOJTE

 

Spojte aplikaci Rocketbook s cloudovými službami, které již máte tolik rádi! Máte iPhone nebo Android? Pomocí bezplatné aplikace Rocketbook můžete propojit populární cloudové služby s vaším zápisníkem. K dispozici máte celou řadu cloudových aplikací, ale i možnost zaslání na e-mail.

 

NASKENUJTE

 

Začněte skenovat své poznámky, seznamy úkolů a nápady, mimo tento svět. Vaše poznámky budou vizuálně vylepšeny! Oskenované listy automaticky odstartují do jejich cloudového cíle rychlostí světla, no ... rychlostí vašeho mobilního připojení.

Scan

 

 

 

Jste připraveni ke startu? 

vybratsirocketbook

 

             

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení