Jak to funguje

  

Rocketbook je zápisník z budoucnosti – spojuje tradiční psaní rukou s digitálním světem. Jeho materiál je navržen tak, že v kombinaci s perem Pilot FriXion můžete své poznámky či kresby nejen přenést do některé z populárních aplikací, ale také následně vymazat a blok znovu použít. Jeden zápisník vám tak může vydržet třeba i po celý život

 

Write

NAPIŠTE

 

Zapisujte si poznámky, seznamy úkolů nebo si jen načrtněte svůj další velký projekt. Použijte některý z našich nekonečně znovupoužitelných zápisníků pro jedinečný zážitek ze psaní rukou, což vás ve skutečnosti činí chytřejšími. Spolupracovali jsme s několika experty na vývoji zápisníku z budoucnosti. Futuristická technologie zachovává autentický pocit z pera a papíru.

 

UPRAVTE

 

Zápisník Rocketbook lze znovu použít, takže můžete okamžitě přestat používat jiné papírové zápisníky a začít zachraňovat stromy. Stránky Rocketbooku v kombinaci s psacími potřebami řady Pilot FriXion dělají doslova zázraky, stránky vašeho Everlastu bez problému otřete vodou a hadříkem.

Wipe
Organize

PROPOJTE

 

Spojte aplikaci Rocketbook s cloudovými službami, které již máte tolik rádi! Máte iPhone nebo Android? Pomocí bezplatné aplikace Rocketbook můžete propojit populární cloudové služby s vaším zápisníkem. K dispozici máte celou řadu cloudových aplikací, ale i možnost zaslání na e-mail.

 

NASKENUJTE

 

Začněte skenovat své poznámky, seznamy úkolů a nápady, mimo tento svět. Vaše poznámky budou vizuálně vylepšeny! Oskenované listy automaticky odstartují do jejich cloudového cíle rychlostí světla, no ... rychlostí vašeho mobilního připojení.

Scan

 

 

 

Jste připraveni ke startu? 

vybratsirocketbook