Jak to funguje

Rocketbook je zápisník z budoucnosti – spojuje poetiku ručního psaní či kreslení s digitálním světem. Jeho materiál je navržen tak, že v kombinaci s perem FriXion Point můžete své poznámky či kresby nejen přenést do některé z populárních aplikací, ale také následně vymazat a blok znovu použít. Jeden zápisník vám tak může vydržet třeba i po celý život. Navíc je docela cool se před kamarády pochlubit, že své poznámky gumujete v mikrovlnce, ne? :-)

rocketbook app – brána do budoucnosti

K tomu, abyste mohli svůj Rocketbook používat naplno, je potřeba propojit jej s vaším chytrým mobilním telefonem přes aplikaci Rocketbook App (pro uživatele operačního systému Android ke stažení zde, pro uživatele iOS zde). Její instalací se vám otevře skutečná brána do budoucnosti. A bude vám k tomu stačit obyčejný fotoaparát.

RB

chytré stránky

Jednotlivé listy Rocketbooku se už na první pohled liší od stránek běžných zápisníků. Toto jsou ty zásadní prvky, které na každé stránce Rocketbooku najdete:

  • silný tmavý okraj, který pomáhá Rocketbook App definovat okraje scanu,
  • QR kód, který obsahuje číslo strany, takže ať už do aplikace nahrajete jakékoliv množství scanů, jejich pořadí bude vždy správné,
  • sedmero symbolů na spodní straně, k nimž můžete přiřadit některou z osmi nejpoužívanějších cloudových aplikací (Box, Dropbox, Google Drive, Evernote, iCloud, OneNote, Slack a e-mail), a synchronizovat tak své poznámky v reálném čase.
  • papír, který není ani čistý ani řádkovaný ani čtverečkovaný, ale mřížkovaný – ideální na náčrtky diagramů a tabulek a samozřejmě na psaní a kreslení.

Díky tomu všemu pak Rocketbook App ořízne a zvětší každý scan tak, že vypadá téměř lépe než ve skutečnosti. :-)

4 kroky jak na to

1. Přiložte pero na papír.

Udělejte si poznámku. Napište báseň. Vyřešte rovnici. Nakreslete mistrovské dílo. Rocketbook je váš notebook.

2. Vyberte si destinaci.

Propojte symboly na spodku každé stránky s cloudovými službami, které používáte. Zaškrtněte, na kterou se vaše stránka má odeslat.

3. Nascanujte stránku.

Vezměte do ruky svůj telefon. Otevřete aplikaci Rocketbook App. Vyfoťte požadovanou stránku.

4. Odešlete poznámky do cloudu.

Vaše stránka dorazila do cíle. Sdílejte, tiskněte, archivujte.

Chcete si to taky vyzkoušet? Stáhněte si pár listů přes přihlašovací formulář níže...