Komu se Rocketbook bude hodit nejvíc?

Ve škole

Studentky a studenti

Ode dneška je konec starostem se zapomenutými poznámkami – díky propojení Rocketbooku s cloudem ani sešit ponechaný doma na stole neznamená problém. Cloudové služby můžete využít doslova naplno – stačí propojit a sdílet adresáře se spolužáky, a přesunout tak spolupráci ve třídě na úplně novou úroveň. Vypracované domácí úkoly můžete sdílet s vyučujícím během několika okamžiků. Poznámky pro každý předmět či studijní skupinu si můžete nyní organizovat daleko jednodušeji – symboly Rocketbooku lze přiřadit různým předmětům. Na celé studium vám tak bude stačit jeden jediný sešit.

Vyučující

Poznámky pro jednotlivé předměty nyní můžete třídit tak snadno, jak je to jen možné. Úkoly můžete organizovat dle jednotlivých tříd či studijních skupin a díky propojení Rocketbooku s cloudem je od jednotlivých studentek a studentů můžete vybírat jediným kliknutím. Ode dneška je konec neustálému přenášení hromady sešitů ze školy domů a zpět – díky Rocketbooku šetříte nejen lesy, ale i svá záda. ;-)

Rodiče

Díky sdíleným adresářům snadno zkontrolujete, zda vaše děti už mají domácí úkoly hotové. Digitální organizace, kterou Rocketbook nabízí, přináší efektivnější studium vašich ratolestí a šetří váš čas.

Ara 2

V kanceláři

Kolegyně a kolegové

Máte nějaký nový nápad? Poznámku pro chystanou poradu? Jednoduše vše můžete sdílet s ostatními členy týmu. Pro jednotlivé projekty můžete připravit sdílené adresáře, a mít tak vše perfektně zorganizované.

Vedoucí porad, manažerky a manažeři

Je konec schovávání svých očí za displejem notebooku. Už žádné whiteboardy a tabule – všechny zápisky můžete mít nyní na jednom místě. Ba co víc, můžete je poslat ihned po skončení porady i těm, kteří na ní nemohli být. 

Aranžmá

Na cestách

Rocketbook se může stát vaším věrným spolucestujícím. Baterie nejsou třeba – sešit se nikdy nevybije, a je tak vždy připraven zaznamenat vaše nápady a zápisky. Různé kapitoly svého života můžete shromažďovat na jednom místě. A co je nejlepší – Rocketbook je vždy v módu letadlo, takže i když všechny ostatní přístroje musejí být vypnuté, svůj momentální nápad můžete zaznamenat kdykoliv.

Ara 3

Pro pokročilé

Díky OCR (optickému rozpoznávání znaků) můžete své ručně napsané poznámky převést do digitálního dokumentu. Zašrtnete-li v dolní části sránky více symbolů, můžete dokument poslat do více cloudových služeb zároveň. A když si pořídíte pero FriXion Point v dalších barvách, budou vaše zápisky, poznámky a obrázky daleko pestřejší a barevnější. :-)

 

 

Jste připraveni ke startu? 

vybratsirocketbook