3 důvody, proč je Rocketbook ideálním parťákem pro váš Bullet Journal

Rocketbook je díky svým vlastnostem perfektním nástrojem pro organizaci a zvyšování osobní produktivity, a to mnoha způsoby. Jedním z nich je oblíbená metoda Bullet Journal, které jsme dokonce věnovali samostatný seriál článků. Pojďme si nyní krátce shrnout, proč je právě kombinace Bullet Journalu a Rocketbooku tak jedinečná.

 

1) Mazatelné strany

Všechny stránky Rocketbooku Everlast jsou mazatelné vlhkým hadříkem. Stačí využívat pera, fixy nebo zvýrazňovače značky Pilot Frixion. To je obrovská výhoda nejen pro vedení Bullet Journalu, ale pro používání bloku obecně. Drobné chyby navíc snadno opravíte gumou na druhé straně pera, vyhnete se tak škrtání a přepisování a díky tomu budete mít své záznamy přehledné a čisté. 

rbgif

 

2) Předrýsované šablony

Zde malinko navážeme na první bod. Jedna z podstat vedení BuJo je rýsování šablon, do kterých si následně vše značíte. Takovou šablonu si samozřejmě snadno narýsujete do jakéhokoliv bloku. U Rocketbooku ale můžete použít jednoduchou, ale přesto velmi účinnou vychytávku. Pokud totiž použijete pro rýsování např. lihový fix, běžné pero nebo jednoduše cokoliv, co není z řady Pilot Frixion, stává se takový záznam nesmazatelným. Pokud si tedy šablonu takto narýsujete, ale záznamy do ní budete zapisovat psacími potřebami Pilot Frixion, jedním tahem vlhkým hadříkem smažete vše, kromě narýsované šablony. Vychytané, že?

Snímek obrazovky 2020-03-05 v 15.36.13

 

3) Převod do digitálního formátu

To nejlepší na závěr. Ačkoliv splněné úkoly každý rád pustí z hlavy, je dobré vše nějakým způsobem archivovat. Abyste se zároveň vyhnuli skladování hromady papíru, není nic jednoduššího, než si vše převést do digitální podoby. S Rocketbookem je to hračka, je na to totiž uzpůsobený. Díky mobilní aplikaci Rocketbook a malým symbolům na každé z jeho stran bleskově odešlete danou stránku na požadované úložiště nebo e-mail, a to v PNG nebo PDF. V aplikaci si poté scany můžete filtrovat podle názvů nebo dokonce vyhledávat podle klíčových slov, které se na stránce nacházejí. Rocketbook totiž zvládá rozpoznávání textu OCR.

rb

                                         

Jste připraveni ke startu?

vybratsirocketbook