Začínáme sázet stromy v Česku!

Již od roku 2013 slavíme díky OSN Mezinárodní den lesů. Tento významný den vznikl za účelem oslavy a zvýšení povědomí o udržitelném rozvoji. Oteplování naší planety je stále častým tématem všech diskuzí. Švýcarští vědci přišli se studií, že je potřeba vysadit 1 bilion stromů, aby nedocházelo k oteplování naší planety.

I my v Rocketbooku se snažíme žít co nejvíce ekologicky a jsme rádi, že díky vám můžeme podporovat organizace, které se zabývají výsadbou lesů. Za každý prodaný Rocketbook totiž necháváme vysadit jeden strom na místech, kde je to nejpotřebnější. Díky spolupráci s One tree planted se podařilo vysadit stromy i v Austrálii, kde propukly nedávno velké požáry. 

 

 

Výsadby u nás

Kromě pokračování v podpoře organizace One tree planted se letos po dlouhém plánování chystáme sázet stromy i u nás v Česku. První akce už je téměř za rohem a uskuteční se v Moravskoslezském kraji. Kvůli aktuálním virovým podmínkám jsme ale nuceni pozměnit datum. Budeme každopádně rádi, pokud se budete chtít akce zúčastnit a třeba si i vysadit svůj vlastní strom. Klikněte na tlačítko níže a my vám pošleme info přímo do Messengeru hned, jakmile budeme mít vymyšlený nový termín nebo se naskytne jiná možnost se zapojit.


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení