Začínáme sázet stromy v Česku!

Již od roku 2013 slavíme díky OSN Mezinárodní den lesů. Tento významný den vznikl za účelem oslavy a zvýšení povědomí o udržitelném rozvoji. Oteplování naší planety je stále častým tématem všech diskuzí. Švýcarští vědci přišli se studií, že je potřeba vysadit 1 bilion stromů, aby nedocházelo k oteplování naší planety.

I my v Rocketbooku se snažíme žít co nejvíce ekologicky a jsme rádi, že díky vám můžeme podporovat organizace, které se zabývají výsadbou lesů. Za každý prodaný Rocketbook totiž necháváme vysadit jeden strom na místech, kde je to nejpotřebnější. Díky spolupráci s One tree planted se podařilo vysadit stromy i v Austrálii, kde propukly nedávno velké požáry. 

 

 

Výsadby u nás

Kromě pokračování v podpoře organizace One tree planted se letos po dlouhém plánování chystáme sázet stromy i u nás v Česku. První akce už je téměř za rohem a uskuteční se v Moravskoslezském kraji. Kvůli aktuálním virovým podmínkám jsme ale nuceni pozměnit datum. Budeme každopádně rádi, pokud se budete chtít akce zúčastnit a třeba si i vysadit svůj vlastní strom. Klikněte na tlačítko níže a my vám pošleme info přímo do Messengeru hned, jakmile budeme mít vymyšlený nový termín nebo se naskytne jiná možnost se zapojit.