Vlastní šablony do Rocketbook zápisníku

Přizpůsobte si stránky Rocketbook zápisníku tak, aby vyhovovaly všem vašim plánům. Úkoly se plní daleko lépe, když v nich máte přehled. Dosáhněte svých cílů přímo raketovou rychlostí, a ještě k tomu zdarma.

Otázka: Jak v Rocketbooku vytvořím vlastní šablonu?

Krátká odpověď: Přečtěte si tenhle příspěvek.

Delší odpověď: Upravte si Rocketbook stránky, které jsou volně ke stažení (tečkovaná, linkovaná, na grafy, hudební) a přidejte si k nim vlastní text. Následně je popište, naskenujte a uložte prostřednictvím Rocketbook aplikace.

SABLONY-ROCKETBOOK

Jakže to funguje?

Vezmeme to trochu pomaleji a podrobněji. Se stránkami, které nabízíme volně ke stažení, si zvládnete vytvořit vlastní design šablon nebo pracovních listů. A počkejte až se s nimi vesele pochlubíte kolegům v práci!

Vytvoříte stránku přímo určenou pro poznámky ze schůzky nebo z přednášky, stejně jako pro sledování vašeho rozpočtu nebo jen pro obyčejné každodenní plánování. To jsou pouze 3 příklady, samozřejmě ale JEN jimi nejste limitováni... To by bylo dost chabý :).

Jak na design Rocketbook stránek?

Stáhněte si jednu z volně dostupných Rocketbook stránek jako PDF soubor. Doporučujeme začít standardní tečkovanou stránkou, je totiž ideální pro tvoření vlastních designů).

 1. Otevřete si Rocketbook PDF v jakémkoli prohlížeči souborů s možností úprav (v ukázce je použitý obyčejný Mac OS Preview). 
 2. Vložte do vašeho PDF souboru textové pole.
  rockebtook-sablony2
  Vložte do dokumentu textové pole a pusťte se do vytváření vlastních šablon!

 3. Následně do textového pole napište nebo zkopírujte cokoliv, co uznáte za vhodné. Ať už je to osnova to-do listu nebo motivační citát. Inspiraci můžete vzít také z různých Rocketbook pracovních listů.
  rocketbook-sablony3
  Zkopírujte text z již existujícího listu a jednoduše jej použijte pro vaši šablonu.

 4. Pak už si jen zkontrolujte, zda textové pole správně sedí a nezasahuje do okrajů stránky. To poslední, co chceme, je mít na stránce motivačního textu jen polovinu.
 5. Usmějte se, už to skoro máte! (pozn.: tento krok je nepovinný)
 6. Přejmenujte a uložte soubor.
  rocketbook-sablony4a
  Vložte text do PDF dokumentu a přizpůsobte si jeho vzhled podle sebe, následně jej pojmenujte a uložte - šablona je připravena!

 7. A teď už si můžete vytisknout tolik kopií vaší šablony, kolik jen chcete. Všechny je popište a poznámky si pak uložte do Rocketbook aplikace.

Tip navíc: Do souboru můžete také přidávat tabulky nebo měnit barvy, záleží jen na vašem PDF prohlížeči a funkcích, které nabízí.

Inspirace pro šablony

Potřebujete nějaké svěží nápady na obzvlášť užitečné šablony? Kde jinde takové sehnat než od ostřílených uživatelů Rocketbooku! Facebookové Rocketbook skupiny jsou plné přesně takových nápadů. Inspiraci přímo z terénu můžete najít třeba v celosvětové skupině Rocketbook uživatelů.

Už máte nějaký podobný vzor hotový a chtěli byste ho sdílet? Tady sdílejte vaše vlastnoruční šablony s celou Rocketbook komunitou.

...anebo zkoukněte jedno z našich videí se spoustou tipů na šablony - ať už na tréninkový plán nebo pro plánování vašeho jídelníčku.

 

Jste připraveni ke startu? 

vybratsirocketbook