Rodiče, představujeme vám nový Rocketbook Color!

Rodiče, víme že vaše děti vytvářejí plno uměleckých děl, která se vám kupí na ledničce, stěně nebo v šuplíku. Starší výkresy, které se vám už nikam nevejdou, musíte občas vyhodit do koše a pak se cítíte provinile. Nezoufejte, máme pro vás řešení. Nový Rocketbook Color spojuje kreativitu s digitálním světem.

animated-scenes-for-color-notebook

Jak to funguje?

Na stránky Rocketbooku Color můžete psát fixami, voskovkami, pastelkami (nejlepší jsou Crayola Dry Erase ;-) ) a pak je jednoduše smazat suchým hadříkem. Rocketbook color je tedy nekonečně znovupoužitelný. Vytvoř, vymaž… a zopakuj to. Pomocí aplikace Rocketbook App můžete vy nebo vaše děti stránky naskenovat a poté ukládat, posílat nebo sdílet.

12 stránek Rocketbooku Color ukrývá:

  • 8 prázdných stránek pro volné umění,
  • 2 jemně tečkované stránky pro strukturované výkresy,
  • 2 linkované stránky pro ruční psaní.

V mžiku sdílej

Sedm symbolů ve spodní části každé stránky představuje magická „tlačítka“ k rychlému a snadnému přístupu k dalším možnostem Rocketbooku. Můžete přiřadit každou ikonu k cíli podle vašeho výběru, telefonnímu kontaktu, e-mailu nebo cloudovému disku, jako je Google, Dropbox nebo iCloud. Když váš mladý umělec označí ikonu na stránce a naskenuje stránku pomocí aplikace Rocketbook, zpracované umění se automaticky pošle správné osobě nebo místu. 

Zábava kdekoliv

V dnešní době je typickou aktivitou dětí při čekání v čekárně u doktora nebo na jídlo v restaurací hraní na mobilu nebo tabletu. Rocketbook Color je snadné vzít kamkoliv a dokáže vaše dítě zabavit na celé hodiny. O umělecké výtvory ale díky mobilní aplikaci nepřijdete :-) Detail produktu naleznete >> tady.