Jednoduchý tip, jak lépe plnit své cíle

Pravděpodobně jste už slyšeli o známé studii Dr. Gail Matthews, která odhalila, že když si napíšete své cíle, je o 42% vyšší pravděpodobnost, že se uskuteční. Možná si říkáte: „Opravdu? Co když je mým cílem vyhrát loterii?“ Tak jednoduché to bohužel není.

Klíčovým rozdílem mezi lidmi, kteří dosahují svých cílů a lidmi, kteří je neuskuteční,  je schopnost zapsat a jasně definovat cíle, kterých chtějí dosáhnout. 


Proč zapisovat cíle?

Když si zapíšete své cíle, tak získáte nejeden benefit. Papír vás nutí jasně definovat svůj cíl, a tím ho konkrétně vizualizovat. Díky tomu bude pro vás snadné určit další kroky potřebné k uskutečnění vašich cílů.

 

Jak vám k tomu může Rocketbook pomoci?

Problém je v tom, že více než 80% lidí si nezapisuje své cíle a v důsledku toho jim chybí naplnění jejich nadějí a snů, které by mohly změnit jejich život k lepšímu. Rocketbook chápe, jak je obtížné definovat určitý cíl.

Proto jsme vytvořili Rocketbook Dohodu se sebou. Tento nový list do vašeho Rocketbooku vám pomůže určit cíl a další kroky, které musíte udělat, aby se vaše cíle a sny staly skutečností. Tento list stačí pouze vytisknout, vyplnit a pomocí aplikace Rocketbook naskenovat ať ho máte stále u sebe.

Klikněte na tlačítko níže a Dohodu se sebou můžete mít ve svém Messengeru. 

 

Snímek obrazovky 2019-01-04 v 15.54.44