Rocketbook jako dokonalý firemní dárek

Hledání originálního vánočního dárku bývá pro firmy opravdový oříšek. Mnohdy se to proto řeší koupením stejných dárků, jako předchozí rok, což ve finále znamená víno, klíčenka, papírový bloček nebo další věci, které se nám akorát hromadí doma. Tedy, kromě toho vína. :)

Co takhle letos překvapit své obchodní partnery něčím opravdu originálním a navíc užitečným? Nejen, že je Rocketbook moderním produktem, který má pro každou firmu hned několik možností využítí, je hlavně produktem, který šetří životní prostředí a dokonale reprezentuje myšlenku Bezpapírových kanceláří, která je stále více v kurzu.

Success solutions-1Clermont_VRTL_v1

Získejte Rocketbook pro svou firmu za velkoobchodní ceny, ale třeba i s vlastním brandingem firmy na hlavní desce, který vašim partnerům připomene, že vám stav životního prostředí ve spojení se spotřebou papíru není lhostejný. Pojďte se letos opravdu vytáhnout a pořídit s předstihem dárky, které mají smysl! Zašlete nám NEZÁVAZNOU POPTÁVKU a my vám pošleme kompletní ceník včetně termínů dodání. 

Víte i o jiných firmách, pro které by naše nabídka mohla být zajímavá? Doporučte nám je a pokud u nás objednají alespoň 50 kusů, pošleme vám kupón v hodnotě 2 000 Kč k nám do e-shopu. :)