Co o Rocketbooku řekli Daniel Gamrot, Jan Laibl a WRTech?

Rocketbook Wave i Rocketbook Everlast si na českém trhu získávají čím dál větší pozornost. Zápisníky z budoucnosti tak neunikly ani významným osobnostem z online světa. O své postřehy a názory na tyto poznámkové bloky se před nedávnem podělili například Daniel Gamrot, Jan Laibl, recenzi na ně pak najdete i na WRTECH.

Co kdo o Rocketbooku řekl, shrnují následující odstavce.

Daniel Gamrot

Ostravský školitel osobní produktivity, time managementu a myšlenkových map, svého času vedoucí základny osobního růstu Mít vše hotovo a zakladatel portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR.

První český Evernote Certified Consultant Daniel Gamrot se k Rocketbooku dostal přes jednoho známého. „Já to vyzkouším, a jestli toto video vzejde na povrch, tak to pravděpodobně dopadlo dobře,“ řekl na začátku videa, v němž se rozhodl popsat a zhodnotit Rocketbook Wave.

Co řekl Daniel Gamrot o Rocketbooku Wave?

„Když se po vymazání podíváte pod určitým úhlem, je vidět, že na stránku se něco psalo, ale prakticky to ničemu nevadí. Dokážu si představit, že Rocketbook Wave použiju i třikrát čtyřikrát.“

„Za mě jednoznačná spokojenost, myslím, že to bude můj oblíbený zápisník.“

Jan Laibl

Mentor, školitel, konzultant. Jan Laibl pořádá kurzy a přednášky zaměřené na zvýšení prodeje či podporu obchodních týmů, na zlepšení obchodního myšlení a motivace.

„Papír je papír,“ přiznal v jednom díle své show #janicnechci, byť dodal, že na některé druhy poznámek bude kvůli praktičnosti i nadále používat tablet.

Co řakl Jan Laibl o Rocketbooku?

„Většinou poznámky vyfotíte a musíte to pak někam vkládat, tady zaškrtnete a víte, že to je v pohodě.“

„Pokud přemýšlíte, kam psát poznámky, a hledáte něco jako papír, je Rocketbook podle mě skvělý.“

WhiteRabbit Tech & Gadgets

Vojta Dalekorej z Prahy na svém YouTube kanále WRTech (WhiteRabbit Tech & Gadgets) testuje a hodnotí nejrůznější technické a technologické vychytávky. Rukama mu prošla nejrůznější bluetooth sluchátka, mobilní telefony nebo reproduktory a také Rocketbook Wave a Rocketbook Everlast.

O zápisnících se dozvěděl v podstatě náhodou, ale zaujaly ho natolik, že neodolal a musel je vyzkoušet. Nechal si poslat od každého jeden kousek a podrobil je testu. „Myslím si, že tadyten blok vám opravdu může vydržet několik let. … Je to prostě papírovej blok, kterej si můžete zálohovat online,“ byl jeden z jeho závěrů.

Co řekl Vojta Dalekorej aka WRTech o Rocketbooku Wave a Rocketbooku Everlast?

„Skenování bylo hodně rychlý, nemusíte vůbec na nic klikat. … Hustý, a dokonce to zkonvertovalo do Pé-Dé-eFka.“

„Koukněte na to. A je to umytý. Ale když to dělám prstem, tak to nic nedělá, ale jakmile to vezmu vlhkým hadříkem, krásně mizí.“

„Nápad propojení bloku a online světa je naprosto geniální. Aplikace je pohodlná a jednoduchá.“

„Pokud bych někam letěl, vemu si s sebou Rocketbook Everlast.“

Znáte osobnost, která by Rocketbook zrecenzovala?

Víte o někom, kdo je také uznávanou autoritou? Zeptejte se ho nebo jí, zda by také nechtěl nebo nechtěla podrobit Rocketbook svému kritickému pohledu. Nebo jste touto osobností přímo vy? Napište nám na e-mail sales@fistro.cz nebo do Messengeru, Rocketbook vám rádi pošleme na recenzi.