Co o Rocketbooku řekli Daniel Gamrot, Jan Laibl a WRTech?

Rocketbook Wave i Rocketbook Everlast si na českém trhu získávají čím dál větší pozornost. Zápisníky z budoucnosti tak neunikly ani významným osobnostem z online světa. O své postřehy a názory na tyto poznámkové bloky se před nedávnem podělili například Daniel Gamrot, Jan Laibl, recenzi na ně pak najdete i na WRTECH.

Co kdo o Rocketbooku řekl, shrnují následující odstavce.

Daniel Gamrot

Ostravský školitel osobní produktivity, time managementu a myšlenkových map, svého času vedoucí základny osobního růstu Mít vše hotovo a zakladatel portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR.

První český Evernote Certified Consultant Daniel Gamrot se k Rocketbooku dostal přes jednoho známého. „Já to vyzkouším, a jestli toto video vzejde na povrch, tak to pravděpodobně dopadlo dobře,“ řekl na začátku videa, v němž se rozhodl popsat a zhodnotit Rocketbook Wave.

Co řekl Daniel Gamrot o Rocketbooku Wave?

„Když se po vymazání podíváte pod určitým úhlem, je vidět, že na stránku se něco psalo, ale prakticky to ničemu nevadí. Dokážu si představit, že Rocketbook Wave použiju i třikrát čtyřikrát.“

„Za mě jednoznačná spokojenost, myslím, že to bude můj oblíbený zápisník.“

Jan Laibl

Mentor, školitel, konzultant. Jan Laibl pořádá kurzy a přednášky zaměřené na zvýšení prodeje či podporu obchodních týmů, na zlepšení obchodního myšlení a motivace.

„Papír je papír,“ přiznal v jednom díle své show #janicnechci, byť dodal, že na některé druhy poznámek bude kvůli praktičnosti i nadále používat tablet.

Co řakl Jan Laibl o Rocketbooku?

„Většinou poznámky vyfotíte a musíte to pak někam vkládat, tady zaškrtnete a víte, že to je v pohodě.“

„Pokud přemýšlíte, kam psát poznámky, a hledáte něco jako papír, je Rocketbook podle mě skvělý.“

WhiteRabbit Tech & Gadgets

Vojta Dalekorej z Prahy na svém YouTube kanále WRTech (WhiteRabbit Tech & Gadgets) testuje a hodnotí nejrůznější technické a technologické vychytávky. Rukama mu prošla nejrůznější bluetooth sluchátka, mobilní telefony nebo reproduktory a také Rocketbook Wave a Rocketbook Everlast.

O zápisnících se dozvěděl v podstatě náhodou, ale zaujaly ho natolik, že neodolal a musel je vyzkoušet. Nechal si poslat od každého jeden kousek a podrobil je testu. „Myslím si, že tadyten blok vám opravdu může vydržet několik let. … Je to prostě papírovej blok, kterej si můžete zálohovat online,“ byl jeden z jeho závěrů.

Co řekl Vojta Dalekorej aka WRTech o Rocketbooku Wave a Rocketbooku Everlast?

„Skenování bylo hodně rychlý, nemusíte vůbec na nic klikat. … Hustý, a dokonce to zkonvertovalo do Pé-Dé-eFka.“

„Koukněte na to. A je to umytý. Ale když to dělám prstem, tak to nic nedělá, ale jakmile to vezmu vlhkým hadříkem, krásně mizí.“

„Nápad propojení bloku a online světa je naprosto geniální. Aplikace je pohodlná a jednoduchá.“

„Pokud bych někam letěl, vemu si s sebou Rocketbook Everlast.“

Znáte osobnost, která by Rocketbook zrecenzovala?

Víte o někom, kdo je také uznávanou autoritou? Zeptejte se ho nebo jí, zda by také nechtěl nebo nechtěla podrobit Rocketbook svému kritickému pohledu. Nebo jste touto osobností přímo vy? Napište nám na e-mail sales@fistro.cz nebo do Messengeru, Rocketbook vám rádi pošleme na recenzi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení