5 naprosto rozumných a logických důvodů, proč nabízíme Rocketbook stránky ke stažení ZDARMA

Víme, že to zní šíleně. Stáhnout si PDF a vytisknout pár stránek, které vám umožní používat Rocketbook systém, aniž byste utratili jedinou korunu? Jsme přece eshop, že ano? Takže... jak bychom měli nadále profitovat, když lidem ukážeme zadní vrátka, díky kterým mohou používat Rocketbook zdarma?

Ara 2

Stručně řečeno: nejsme na hlavu. Uvědomujeme si, že existuje několik dokonale racionálních a praktických důvodů ke stažení a vytisknutí několika stránek. A naše zkušenosti potvrdily, že vyzkoušení může uživatelům pomoct se rozhodnout. Zde je pět logických důvodů, proč vám nabídneme šablony Rocketbook stránek ke stažení zdarma:

  1. Nemůžete se dočkat! Vaše zásilka je na cestě a vy trávíte podezřele dlouhou dobu u okna vyhlížením pošťáka. Pokud je třeba nějakého ... rozptýlení, šablony stránek ke stažení jsou skvělý způsob, jak vám poskytnout náskok na nastavení aplikace tak, aby váš zápisník byl připraven k použití v momentě, kdy k vám dorazí.
  2. Zapomněli jste si Rocketbook, který už používáte. Stane se. Usadíte se v letadle, sáhnete do tašky a zjistíte, že jste nechali svůj Rocketbook doma. To neznamená, že si poznámky musíte zaznamenávat starým způsobem. Stačí si vytisknout pár stránek a poznámky si uložit do cloudu, dokud se znovu neshledáte se svým milovaným zápisníkem.
  3. Ztratili jste svůj Rocketbook, ale chcete být stále produktivní, zatímco čekáte na nový. Ze všeho nejdřív: nic se neděje. Vzhledem k tomu, že se jedná o Rocketbook, vy máte všechny svoje  poznámky pohromadě v cloudu a je velice pravděpodobné, že o ně nepřijdete. Ale teď prostě potřebujete nový. Zatímco na něj čekáte, proč nevyužít pár vytisknutelných stránek?
  4. Chcete Rocketbook vyzkoušet, než si pořídíte vlastní. Vy, skeptici: chcete-li vyzkoušet aplikaci Rocketbook a její funkce předtím, než provedete objednávku, která nadobro změní Váš život, máme pro vás návrh. Přáli bychom si, abyste Rocketbook nakupovali coby fanoušci, a právě proto je zde příležitost, jak vyzkoušet náš systém bez rizika.
  5. Máte rádi věci zadarmo. Jasně, naše šablony ke stažení mohou v dlouhodobém měřítku vypadat jako nákupní tah. My si však myslíme, že po čase prostě dojdete ke stejnému závěru jako my: stránky ke stažení jsou skvělé pouze jako dočasné řešení. Vytisknuté stránky nejsou tak trvanlivé, opakovaně použitelné, ekologicky šetrné a naprosto postrádají kouzlo celé řady produktů Rocketbook. :-)

 

Takže chcete si pár stránek stáhnout a vytisknout? Není problém, nechte si je zaslat do messengeru, nebo na e-mail.