5 klíčových výhod Rocketbooku

Ano, můžete si pořídit běžný zápisník a psát do něj pěkně postaru, a až ho dopíšete, vyhodit jej (nejlépe do tříděného odpadu). Anebo můžete mít Rocketbook, a učinit tak otočku o sto osmdesát stupňů ve způsobu, jak poznámkový blok vnímat. Rocketbook je totiž zápisník z budoucnosti a jako takový přináší doslova revoluci. Jakou, to jsme shrnuli v následujících pěti klíčových výhodách.

1. Rocketbook šetří vaši peněženku

Je totiž znovupoužitelný, a to (v případě Rocketbooku Wave) až pětkrát. Můžete si tedy místo pěti klasických zápisníků pořídit jeden jediný Rocketbook.

2. Rocketbook šetří životní prostředí

Podle webu Vítejte na zemi se na výrobu jedné tuny běžného papíru spotřebují až tři tuny dřeva a až 85 000 litrů vody. O spotřebě elektrické energie a zamořování vody chlórem a dalšími chemikáliemi používanými během celého procesu raději ani nemluvíme.

3. Rocketbook šetří váš čas

Díky mobilní aplikaci je scanování vašich poznámek a jejich sdílení v nejrůznějších cloudových službách tak snadné a rychlé, že vše vyřešíte za chvilku, a můžete tak věnovat svůj volný čas koníčkům anebo rodině.

4. Rocketbook dělá dobře vašim nervům

Papír Rocketbooku je vyroben z materiálu, který je příjemný nejen na dotek, ale také na psaní. Poznámky se vám tak budou psát takřka samy. Stránky jsou krásně bílé, takže vaše zápisky už nezaniknou, a navíc jsou jemně tečkované, takže na nich snadno nakreslíte třeba i graf.

5. Rocketbook sází stromy

A to doslova. Pod heslem „Kup zápisník – zasadíme strom“ jsme ve spolupráci se společností One Tree Planted rozjeli nebývalou akci. Za každý prodaný zápisník necháme vysadit strom na místě, kde je nejpotřebnější.

 

 

 

Jste připraveni ke startu? 

vybratsirocketbook