[OCR] Přepisování ručně psaného textu do digitální podoby

Nová funkce OCR je tady! 

 

OCR (Rocketbook Recognition OCR) přepisuje ručně psaný text do digitální podoby. Byla to jedna z nejvíce požadovaných funkcí a jsme nadšeni, že tuto schopnost do aplikace Rocketbook přinášíme!

 

Vyzkoušejte tuto novou funkci, včetně funkce Smart Titles, inteligentního vyhledávání Smart Search a přepisu e-mailů. Pro dosažení nejlepších výsledků a minimalizaci chyb rozpoznávání znaků pište do svého Rocketbooku co nejčitelněji. Z našich zkušeností zatím technologie OCR příliš nekamarádí s texty psanými kurzívou.

 

POZNÁMKA K JAZYKŮM: OCR technologie je prozatím plně funkční s anglickými texty, po našem otestování ale můžeme říct, že si v rozpoznávání českých textů vede také obstojně. 

 

SMART TITLES

Pojmenujte v okamžiku svůj scan nápisem, umístěným mezi dva křížky (např. ## Rocketbook Team Meeting ## automaticky pojmenuje stránku jako „Rocketbook Team Meeting“)

 

Snímek obrazovky 2019-04-08 v 15.33.56 

 

Jak aktivovat:

Přejděte v aplikaci do nastavení, rozklikněte Handwriting recognition (OCR) a zde zaklikněte funkci Smart Titles. Poté stačí každý začátek stránky nadepsat mezi zmíněné dva křížky a po uložení scanu se vám strana automaticky pojmenuje.

 

SMART SEARCH

Nová funkce Smart search umožňuje vyhledávání stran podle klíčových slov, která jsou na stránce napsaná. Stačí kliknout na lupu a napsat slovo, na které si zrovna vzpomenete. Aplikace vám ihned najde všechny strany, na kterých je toto slovo zmíňené.

iOS_Smart_Search

 

Jak aktivovat: 

Přejděte v aplikaci do nastavení, rozklikněte Handwriting recognition (OCR) a zde zaklikněte funkci Smart Search

 

PŘEPIS E-MAILU

Tato funkce přepíše celý text z vaší stránky přímo do e-mailu. Můžete si tedy poté v e-mailové stránce snadno vyhledávat poznámky pomocí klíčových slov.

 

Jak aktivovat:

Přejděte v aplikaci do nastavení, rozklikněte Handwriting recognition (OCR) a zde zaklikněte funkci Email Transcription

 

 

Jste připraveni ke startu? 

vybratsirocketbook