Kód: 152 | Značka: Rocketbook

Rocketbook Beacons

490 Kč
Skladem

Nyní můžete své tabule uvést do digitální budoucnosti pomocí Rocketbook Beacons! Tyto čtyři opakovaně použitelné trojúhelníky převádějí obsah vaší tabule na smartboard integraci s oblíbenými cloudovými službami v bezplatné aplikaci Rocketbook. Pomocí Beacons lze zachytit a sdílet kolektivní práci po celém světě. Beacons můžete z tabule jednoduše odlepit a vzít je sebou. 

 

Kategorie: Rocketbook system

Rocketbook Beacons vám umožní zachytit, uspořádat a sdílet důležité poznámky, diagramy a nápady, na kterékoliv tabuli nebo na nástěnném povrchu v reálném čase. Není třeba nákladný hardware a software. Stačí pouze čtyři samolepící trojúhelníky a jednu aplikaci ve vašem smartphonu, která spojuje mnoho oblíbených cloudových služeb, které již používáte!

Sada obsahuje 4 Beacons. Velikost každého oranžového trojúhelníku je 6,4 cm. Použití je velmi jednoduché, stačí odlepit fólii a Beacon nalepit na tabuli. Poté použít aplikaci Rocketbook, kde můžete veškerý obsah tabule sdílet i v reálnem čase pomocí služby Snapcast. Beacons můžete bez problému přemístit, trojúhelníčky stačí pouze umýt vodou a budou zase lepit. 

Podrobnější informace o tom, jak Beacons fungují naleznete v tomto článku. 

 

 

Zdigitalizujte obsah vaší tabule!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení