Kód: 152 | Značka: Rocketbook

Rocketbook Beacons

490 Kč
Skladem

Nyní můžete své tabule uvést do digitální budoucnosti pomocí Rocketbook Beacons! Tyto čtyři opakovaně použitelné trojúhelníky převádějí obsah vaší tabule na smartboard integraci s oblíbenými cloudovými službami v bezplatné aplikaci Rocketbook. Pomocí Beacons lze zachytit a sdílet kolektivní práci po celém světě. Beacons můžete z tabule jednoduše odlepit a vzít je sebou. 

 

Kategorie: Rocketbook system

Rocketbook Beacons vám umožní zachytit, uspořádat a sdílet důležité poznámky, diagramy a nápady, na kterékoliv tabuli nebo na nástěnném povrchu v reálném čase. Není třeba nákladný hardware a software. Stačí pouze čtyři samolepící trojúhelníky a jednu aplikaci ve vašem smartphonu, která spojuje mnoho oblíbených cloudových služeb, které již používáte!

Sada obsahuje 4 Beacons. Velikost každého oranžového trojúhelníku je 6,4 cm. Použití je velmi jednoduché, stačí odlepit fólii a Beacon nalepit na tabuli. Poté použít aplikaci Rocketbook, kde můžete veškerý obsah tabule sdílet i v reálnem čase pomocí služby Snapcast. Beacons můžete bez problému přemístit, trojúhelníčky stačí pouze umýt vodou a budou zase lepit. 

Podrobnější informace o tom, jak Beacons fungují naleznete v tomto článku. 

 

 

Zdigitalizujte obsah vaší tabule!