Staňte se ambassadorem Rocketbooku

Ten příběh od Vás slyšíme skoro každý den: "Rocketbook mi doporučil kamarád a strašně mě to nadchlo". 

No a my se rozhodli, že je načase takové kamarády začít odměňovat. Rozhodli jsme se vytvořit ambassadorský program, díky kterému vy a Vaši přátelé můžete Rocketbook získat se zajímavou slevou, a nebo třeba úplně zadarmo! Jak to funguje:

  • každý kdo se přihlásí získá svůj unikátní 10% slevový kód na celou řadu zápisníků Rocketbook, který lze využít vícenásobně pro sebe i své přátele
  • pokud bude Váš kód použit 2x, získáte jednorázový slevový kupón 20% na nákup 1 rocketbooku, pokud 3x pak 30%, 5x 50%...a když 10x tak si to asi umíte představit:)
Staňte se Rocketbook Ambassadorem
 

 

A pak taky známe ještě jeden: "Myslím, že u nás ve firmě by to bylo hodně zajímavé, každý rok sháníme originální Vánoční dárky". 

Hledání originálního vánočního dárku bývá pro firmy opravdový oříšek. Mnohdy se to proto řeší nákupem stejných dárků, jako předchozí rok, což ve finále znamená víno, klíčenka, papírový bloček nebo další věci, které se nám akorát hromadí doma. Tedy, kromě toho vína. :)

Co takhle letos překvapit své obchodní partnery něčím opravdu originálním a navíc užitečným? Nejen, že je Rocketbook moderním produktem, který má pro každou firmu hned několik možností využítí, je hlavně produktem, který šetří životní prostředí a dokonale reprezentuje myšlenku Bezpapírových kanceláří, která je stále více v kurzu.

Získejte Rocketbook pro svou firmu za velkoobchodní ceny, ale třeba i s vlastním brandingem firmy na hlavní desce, který vašim partnerům připomene, že vám stav životního prostředí ve spojení se spotřebou papíru není lhostejný. Pojďte se letos opravdu vytáhnout a pořídit s předstihem dárky, které mají smysl! Zašlete nám NEZÁVAZNOU POPTÁVKU a my vám pošleme kompletní ceník včetně termínů dodání. 

Víte i o jiných firmách, pro které by naše nabídka mohla být zajímavá? Doporučte nám je a pokud u nás objednají alespoň 50 kusů, pošleme vám kupón v hodnotě 2 000 Kč k nám do e-shopu. :)