Najděte v našem novém podcastu kód na letní výprodej!

Je to tady! I my jsme podlehli kouzlu podcastů a rozpovídali jsme se o tématu, které je nám nejbližší. V následujícíh epizodách bychom, ale rádi vyslechli jak Vás uživatele, tak i některé zajímavé osobnosti z oblastní vlastní produktivity, zdraví a životního prostředí. Zkátka lidmi, kteří dělají svět lepším místem tím, že začínají u sebe - SharpFolks!

V dnešní první epizodě si budeme povídat o digitálním zápisníku, který jsem téměř před 3 lety do Česka dostali. Vysvětlíme jak funguje, pro koho je zajímavý a proč bychom se jim měli zabývat. Nastíníme náš příběh a představíme některé novinky, které nás v nejbližší době čekají. Jaká je budoucnost Rocketbooku a ekologického zapisování poznámek? Více o tomto digitálním minimalistickém zápisníku si poslechněte na Spotify nebo Apple Podcasts! Nebo si ji rovnou můžete poslechnout tady >>

             

 

A těm z Vás, kteří byli šikovní a poslechli si náš podcast až do konce náleží krásná sleva na letní výprodej našich zápisníků 20% - tomu už říkáme pořádná motivace a příležitost jak se vybavit. Slevový kód je název podcastu, vše malými písmeny.