Najděte v našem novém podcastu kód na letní výprodej!

Je to tady! I my jsme podlehli kouzlu podcastů a rozpovídali jsme se o tématu, které je nám nejbližší. V následujícíh epizodách bychom, ale rádi vyslechli jak Vás uživatele, tak i některé zajímavé osobnosti z oblastní vlastní produktivity, zdraví a životního prostředí. Zkátka lidmi, kteří dělají svět lepším místem tím, že začínají u sebe - SharpFolks!

V dnešní první epizodě si budeme povídat o digitálním zápisníku, který jsem téměř před 3 lety do Česka dostali. Vysvětlíme jak funguje, pro koho je zajímavý a proč bychom se jim měli zabývat. Nastíníme náš příběh a představíme některé novinky, které nás v nejbližší době čekají. Jaká je budoucnost Rocketbooku a ekologického zapisování poznámek? Více o tomto digitálním minimalistickém zápisníku si poslechněte na Spotify nebo Apple Podcasts! Nebo si ji rovnou můžete poslechnout tady >>

             

 

A těm z Vás, kteří byli šikovní a poslechli si náš podcast až do konce náleží krásná sleva na letní výprodej našich zápisníků 20% - tomu už říkáme pořádná motivace a příležitost jak se vybavit. Slevový kód je název podcastu, vše malými písmeny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení