Spolupráce

Zaujal vás Rocketbook? Chtěli byste ho připravit s vlastním potiskem jako firemní dárek? Chtěli byste je prodávat, nebo vás napadá jiná forma spolupráce? Vyplňte poptávkový formulář níže a my se vám ozveme do 24 hodin.

Ara 2

Pro e-shopy

Máte vlastní e-shop a myslíte, že by Rocketbook perfektně zapadal do vašeho portfolia? Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. Těšit se můžete na vysoké marže, silnou podporu i technické zabezpečení.

Pro kamenné prodejny

Provozujete papírnictví nebo jinou prodejnu, kde by Rocketbook dával smysl? Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. Těšit se můžete na vysoké marže, silnou podporu i technické zabezpečení.

Řešíte firemní dárky v období Vánoc nebo výročí? 

Připravíme pro vás speciální nabídku s vlastním brandingem, a Rocketbook za vás dokonce můžeme doručit vybraným zákazníkům, třeba i s přáním nebo vlastním reklamním předmětem. Veškeré detaily samozřejmě sladíme s firemními barvami. 

Pro školy

Rocketbook je skvělým pomocníkem jak pro studenty, tak pro celou akademickou obec. Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. 

Na konference a eventy

Organizujete odborný seminář či konferenci pro stovky účastníků? Brandovaný Rocketbook dodá vaší akci na profesionalitě. Vyplňte formulář níže a povězte nám o své představě

Affiliate partneři

Máte svůj vlastní web nebo eshop? Rádi byste prodávali či porpagovali Rocketbook se zajímavou provizí? Vyplňte nám poptávkový formulář a my se Vám do 24h ozveme s naším návrhem.

 

 

Náhradní plnění? 

Ve spolupráci se smluvním obchodním partnerem jsme schopni veškeré zápisníky i pera dodávat také v rámci náhradního plnění.

Platba na fakturu?

U ověřených klientů není problém. V případě potřeby rozdělíme objednávku na jednotlivé dodávky. Slevy poskytujeme dle odebraného množství nebo na základě dlouhodobé spolupráce. Nebojte se nás zeptat – na poptávku odpovíme do 24 hodin.