Spolupráce

Zaujal vás Rocketbook? Chtěli byste je taky prodávat, nebo vás napadá jiná forma spolupráce? V současné době budujeme v Česku a na Slovensku distribuční síť a vy můžete být u toho! Vyplňte poptávkový formulář níže a my se vám ozveme do 24 hodin.

Ara 2

Pro e-shopy

Máte vlastní e-shop a myslíte, že by Rocketbook perfektně zapadal do vašeho portfolia? Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. Těšit se můžete na vysoké marže, silnou podporu i technické zabezpečení.

Pro kamenné prodejny

Provozujete papírnictví nebo jinou prodejnu, kde by Rocketbook dával smysl? Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. Těšit se můžete na vysoké marže, silnou podporu i technické zabezpečení.

Pro soukromé firmy

Rocketbook je skvělým dárkem pro zaměstnance i firemní partnery. Přečtěte si více o personalizaci a našich referencích.

Pro školy

Rocketbook je skvělým pomocníkem jak pro studenty, tak pro celou akademickou obec. Vyplňte formulář níže a popište, jakou spolupráci byste si představovali. 

Na konference a eventy

Organizujete odborný seminář či konferenci pro stovky účastníků? Brandovaný Rocketbook dodá vaší akci na profesionalitě. Vyplňte formulář níže a povězte nám o své představě

Affiliate partneři

Máte svůj vlastní web nebo eshop? Rádi byste prodávali či porpagovali Rocketbook se zajímavou provizí? Vyplňte nám poptávkový formulář a my se Vám do 24h ozveme s naším návrhem.