Hit letošních Vánoc s příslušenstvím zdarma!

Pro ty, co Rocketbook ještě nemají

Existuje velké množství důvodů, proč je Rocketbook každý rok HITEM Vánoc. Pojďme si ale stručně shrnout, proč z něj mají obdarovaní vždy takovou radost.

  • Je nekonečně znovupoužitelný – Po jeho popsání jej obdarovaný nemusí s lítostí vyhazovat. Prostě smaže stránky vlhkým hadříkem a využívá blok dál.
  • Je propojitelný s digitálním světem – Díky mobilní aplikaci lze všechny poznámky ihned sdílet či uložit v digitální formě. 
  • Je ekologický – Přirozeně snižuje počet vyhozených papírů. Za každý Rocketbook navíc zasadíme jeden strom a spolu s blokem vám pošleme certifikát.

Pro majitele Rocketbooku

Pokud jste s Rocketbookem někoho z vašich blízkých potěšili už třeba minulý rok, co takhle zabodovat i letos? Nově máme v nabídce ručně vyráběný kožený obal, který posune Rocketbook na úplně novou úroveň. Proto je letos naším hlavním TIPEM, co pod stromeček pořídit někomu, kdo už Rocketbook používá. Kromě toho, že blok chrání před poškrábáním, do něj lze schovat pera nebo fixy. Držet v ruce kožený blok navíc přináší úplně nový zážitek.

Pero a kouzelný balicí papír zdarma

Abychom ekologickou stránku darování Rocketbooku dotáhli k dokonalosti, vyrobili jsme senzační balicí papír, na jehož výrobu nebyl použit jediný kousek stromu. Tento papír vám nyní přibalíme ke každé objednávce do Vánoc zcela ZDARMA a aby toho nebylo málo, přihodíme k tomu ještě jedno černé pero Pilot Frixion Ball. Rázem tak máte ušetřeno 158 Kč a garantujeme vám, že rozbalování Rocketbooku přinese o to větší radost. :)

Pro získání příslušenství zdarma stačí v objednávce zadat kód:

RBVANOCE

 

Kód vám symbolicky odečte 1 Kč a my budeme vědět, že vám k objednávce máme příslušenství přibalit. Teď už jen stačí pustit se do objednávky!

 

 

Jste připraveni ke startu?

vybratsirocketbook

 

_DSC0375 Executive_Everlast_Red__Frontmini_teal_01_front (1)Letter_Everlast_Front_small