Kup Rocketbook – zasadíme strom

Pokud jste posedlí zapisováním čehokoliv a zároveň přemýšlíte ekologicky, víte už, že můžete tuto svou posedlost se zmíněným myšlením snadno zkombinovat. My chceme jít ale ještě o kousek dál. Pod heslem „Kup zápisník – zasadíme strom“ jsme ve spolupráci s několika neziskovými organizacemi rozjeli nebývalou akci. Za každý prodaný zápisník necháme vysadit strom na místě, kde je nejpotřebnější.

S jakými neziskovkami spolupracujeme?

Pro začátek akce „Kup zápisník – zasadíme strom“ jsme vybrali čtyři zahraniční a jednu českou neziskovou organizaci. Zahraniční neziskovky reprezentují americké One Tree Planted z města Shelburne ve Vermontu, Trees for the Future ze Silver Spring v Marylandu, American Forests z Washingtonu, DC a Treedom z italské Florencie. Tuzemské zástupce reprezentuje organizace Sázíme stromy z Prahy.

Jak to funguje?

Nemusíte se obávat, že vás budeme hnát do lesů s rýči a sazenicemi. O všechno se postaráme my právě prostřednictvím šikovných kolegyň a kolegů z některé ze zmíněných neziskovek.

Z každého objednaného Rocketbooku pošleme vybrané organizaci určitý příspěvek. Za každý prodaný blok tak někde na světě vyroste jeden strom. Pořiďte si tedy svůj zápisník ještě dnes, přispějete tak k tomu, aby naše planeta byla zase trochu zelenější.